Ettevõttest

Meeskond

Omame suuri kogemusi rehvide ja velgede müügiks. Parimad meist on tegelenud antud alaga üle 20 aasta. Mugavalt tunneme ennast Teie maasturile rehve valides, kuna oleme ennast just selle turunišiga hästi kurssi viinud.

Rehvid

Põhisuunana turustame Eestis USA brändi Cooper Tire & Rubber Company erinevaid tooteid olles ühtlasi ka antud kompanii ametlikuks esindajaks Eestis. Lisaks saame pakkuda laia valikut teiste tootjate rehve, kuna omame kiireid tarnekanaleid erinevatest Rootsi rehviladudest.

Veljed

www.wheelstock.eu on lehekülg mille tooteid me Eestis edasi müüme. Lisaks on levinumatele maasturitele sobivad veljed meil kohe laos olemas. Kuna meil velgede ostmiseks e-poodi ei ole, siis mugavaks velgede valimiseks palume teil saata meile oma ostusoov koos auto täpsete andmetega cooper@cooperrehvid.ee  ja meie saadame teile omapoolse hinnapakkumise koos velje piltidega ja võimalike tarneaegadega. Teie päringule vastame üldjuhul kiirelt.

Töökoda

Tellitud rehvid on võimalik teie autole paigaldada meie töökojas, mis asub aadressil Peterburi tee 1a Tallinnas.

Kui te ei taha rehvide valimisel piirduda vaid piltide vaatamisega ja soovite neid enne ostu ka reaalselt katsuda, siis olete oodatud meie müügiesindusse mis asub aadressil Peterburi tee 1a Tallinnas.

Parimat soovides

Teie www.cooperrehvid.ee